הרשות למלחמה בסמים היא הזנב שמקשקש בכלב - אין החלטה שקשורה במישרין או עקיפין לקנאביס שאינה עוברת דרכו

הישרא-בלוף נחשף: סגירת הרשות למלחמה בסמים היא מצג שווא שדומה שמהלך ה"אי-הפללה" של ארדן. כל תכליתו הוא להוריד את הלהבות סביב הרשות שאיננה כפופה לבט"פ, להיפך. כל מה שנוגע לקנאביס עבור דרכה.  

גם אם היו מכורים לסמים שנגמלו או חזרו למוטב בזכות פעילות הרשות למלחמה בסמים, זה בטל בשישים לעומת הנזק הבלתי יאומן שהגוף הזה עולל וממשיך לעולל למדינת ישראל ותושביה.
להזכירכם הרשות למלחמה בסמים נולדה ב 1988 מכוח חוק שנולד במיוחד עבורה "חוק הרשות למלחמה בסמים, התשמ"ח-1988". 

כבר מראשית הקמתה עסקה יומם וליל באינדוקטרינציה של הציבור בישראל ובשטיפת מוח נבזית במיוחד, באמצעות תשדירי שירות טלויזיונים ברייטינג דמיוני של הערוץ הראשון, וגם של ערוצים 10 ו 2. ולאחר מכן גם באמצעות המדיה הדיגיטלית - הכל בתקציבי פרסום ענקיים שלא היו מביישים את הקמפיינים המסחריים הגדולים ביותר במשק הישראלי.


אבל הם לא רק עסקו במסע יחסי ציבור נגד השימוש בקנאביס

הרשות הפושעת למלחמה בסמים גם עסקה בלובינג לכל דבר ועניין, חדרה לכנסת ופעלה שם יומם וליל.  

חילקו ברשות ג'ובים בתמורה לתמיכה פוליטית וגם העבירו תקציבים, כסף ששייך לכולנו עבר חופשי חופשי מיד ליד. כך למשל בפרשת השחיתות של ישראל ביתנו מ-2014.

זה לא נגמר רק שם. 

הרשות למלחמה בסמים כגוף כל כך עוצמתי, גידל והצמיח זרועות תמנון שהגיעו כמעט לכל משרד ממשלתי. אף אחד לא רצה להתעסק איתם. ועדיין לא רוצה.

הסגירה של הרשות למלחמה בסמים היא ישרא-בלוף

אמנם העבירו החלטות וגם פוטרו אנשים, אך במשחק השח-מט המושחת במדינת ישראל לגיטימי לפטר כמה עובדים כדי לשמור על המלך.

הרשות נמצאת בכל דיון מרכזי שנוגע לצמח הקנאביס; בין אם מדובר בקנאביס רפואי, ובין שמדובר בייצוא קנאביס לחו"ל, חוות לגידול קנאביס, ממכר בבתי מרקחת, גידול תעשייתי של קנאבוס ובוודאי שכל הנוגע לליגלזציה של קנאביס בישראל.

היא שוטחת טיעונים מגמתיים לחלוטין באמצעות "מדען" הרשות למלחמה בסמים. "מדען" ו"הרשות למלחמה בסמים" - הצירוף של השניים הוא כמובן אוקסימורון ולעג לרש - אבל אין סיבה שזה יעניין אותם.

במאמר הקודם כתבתי על הניסיון של המשטרה ומשרד הפנים למנוע ייצוא קנאביס רפואי וכיצד זה קשור למנגנון הבולשביקי העושק המדינה.

כעת אתייחס לעוד היבט מצער באותו מנגנון מושחת שהורס את החייו של כל אחד ואחת כאן - הרשות למלחמה בסמים.

הרשות שולטת כמובן גם ביחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות ומעורבת בכל שעל ושעל - כך התברר למשל שבכירי היק"ר מתבטאים בדיוק באותו אופן שמתבטאים בכירי הרשות. זה כמובן לא מקרי, אל תתבלבלו. 

כל עובד ביק"ר מבין היכן מרוחה החמאה ועם מי אסור לו להתעסק. 


הרשות למלחמה בסמים ושלדון אדלסון 

הרשות למלחמה בסמים גם פועלת יחד עם במיליארדר שלדון אדלסון שדעתו השלילית בנוגע לקנאביס, אם לשימוש עצמי ואם לצרכים רפואיים, ידועה לכל. יחד הם מפעילים את מרפאת אדלסון לטיפול בנפגעי סמים. 

כמובן שרוב המטופלים שם הם נפגעי השימוש בהירואין אבל זה לא משנה את היחס לקנאביס שמבחינתו של אדלסון זה היינו הך. 

אם לא היה ברור עד עכשיו - לרשות כוח רב והיא מנצלת אותו בלי היסוס.
מצג השווא של סגירת הרשות

ההחלטה לסגור את הרשות למלחמה בסמים ולהעביר אותה שתהיה תחת המשרד לביטחון פנים, היא החלטה שנועדה למראית עין בלבד.

ככל שגברה הביקורת הציבורית על הרשות היה צריך לפעול במהירות כדי לייצג מצג שווא של עשייה ציבורית וחברתית, שהרי אין עשייה מבורכת יותר מפירוקו לעלתר של הגוף העושק הזה.

אבל מה שהציבור כלל לא מבין הוא שהזנב מקשקש בכלב.

הרשות לא כפופה לבט"פ, הבט"פ כפוף לרשות!


כל מי שעיניים בראשו צריך לתהות מדוע הבט"פ מתנגד כל כך לייצוא קנאביס

הוא רוצה תקציבים כדי לממן לכאורה "מערך ייעודי לטיפול בכל הנושא של קנאביס רפואי" - ובמילים פחות מכובסות - עוד מהלך שוד וגזל של הקופה הציבורית על ידי המנגנון הבושלשביקי שהרשות למלחמה בסמים היא חלק מהותי ומרכזי מתוכו. 

צריך גם לתהות על העיתוי של הדרישה המגוחכת הזאת לתקציב - בחודש שבו אמורה הרשות למלחמה בסמים לעבור ולפעול תחת המשרד לביטחון פנים. גם זה לא מקרי. 

מאחר ויש קושי גדול להתחקות המהלכים הפוליטיים שנסתרים בחוכמה מעיני הציבור - כל שצריך הוא להקשיב לסגנון ההתבטאות של הבט"פ בכל הנוגע לייצוא קנאביס רפואי. 

שם פתאום מדברים על מוסר.

למי שתוהה כיצד הגיע הבט"פ להתעסק בנושאים שברומו של עולם כמו מוסר על פני העיסוק שלשמו נועדו ביטחון פנים, כל שצריך לעשות הוא להקשיב לטיעוניהם החוזרים ונשנים של בכירי הרשות למלחמה בסמים. זה אחד הטיעונים האהובים עליהם, מוסר. 

מבחינת הרשות למלחמה בסמים השימוש בקנאביס הינו דבר לא מוסרי כלפי החברה וכלפי הנוער - הוא חוזרים על זה בכל הזדמנות.

לאחרונה אפילו בכירים במשרד הבריאות מתבטאים באותו אופן ממש. 

אפשר רק לגחך לנוכח העובדה שחבורה של אנשים שמה עצמה אחראית על נושאים שברומו של עולם כגון עיצובה של החברה הישראלית ושאלות גבוהות כגון מוסר. 

הרשות במהלך כל שנות קיומה פעלה לאורו של חזון מעוות שמאפשר לה לטענתה לעצב ולהשפיע על תפיסת עולמו של הפרט בישראל - קוראים לזה אינדוקטרינציה.

 למרות שברור שמי שדמוקרטיה וחופש הם נר לרגליו, אסור לו בתכלית האיסור לתת לדעות מסוג אלו לחדור אל משכן הכנסת - הרשות עושה זאת ללא מפריע כבר קרוב לשלושים שנה.
כל הדברים האמורים במאמר הנם דעותיי הפרטיות בלבד! אם נעלבתם אנא צאו מן הבלוג זה ואל תכנסו אליו יותר. תודה.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

במדינת הגמדים העבדים הנרצעים וויתרו מזמן על חלום החופש, על פני זאת מעדיפים לעשות את המוות לראש הממשלה

התקשורת מחבקת את המסתערבים באוניברסיטת ביר-זית, ואת המשטרה בחקירות נתניהו - אין דמוקרטיה במדינת ישראל!

ניסיון ההפיכה של המשטרה והתקשורת - שירת הברבור של הממסד הבולשביקי שגוסס לעתו בימים אלו ממש