הסירוב לאשר ייצוא קנאביס רפואי לחו"ל - עוד ניסיון גזל של הממסד הבולשביקי ששולט במדינה

אם חשבתם לעצמם מדוע החיים כאן כל כך קשיים, ולאן לכל השדים והרוחות הולך הכסף שלנו, הדוגמה הבאה יכולה להמחיש טוב יותר מכל ההסברים.

גלעד ארדן השר לביטחון פנים, ומשטרת ישראל מתעקשים שייצוא קנאביס רפואי הוא דבר מסוכן ואפילו לא מוסרי. אולם לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שמאחורי ההתנגדות הזאת עומד ניסיון נוסף לחלוב מהמדינה עוד תקציבים, וזה כביכול כדי לממן את ההגנה על חוות הקנאביס ולמנוע זליגה לעבריינים.
ברור הרי לכל בר דעת שהפללת צרכני קנאביס היא דבר שחלף מן העולם וזה רק עניין של זמן, וכנראה בקרוב מאוד עד שתהיה ליגלזציה מלאה של שימוש בקנאביס, אז מדוע ההתעקשות הזאת להתקין מערך שלם בעלות של מאות מיליוני שקלים, על חשבון משלם המסים?

למעשה המשטרה חושפת כאן את המנגנון של הממסד הבולשביקי שהוא חלק בתי נפרד מהדי.אנ.אי הישראלי - תעשוק כמה שיותר את הקופה הציבורית. 

אולם אם עד כה הציבור הכיר רק את האופן שבו פועלים הוועדים הגדולים, איגוד נהגי המוניות, או בחורי הישיבה, ומקדמים מהלכים הפוגעים בהתייעלות של המשק, וגם גורמים לכל אחד ואחת מכם לממן מכיסו הפרטי את הצרכים האנוכיים שלהם - כאן אנו עדים לאופן שבו גוף ממשלתי ציבורי פועל. דבר שלא היינו מודעים לו עד כה.

המשטרה מבקשת מאות מליונים כדי לעשות כלום או לרדוף אחרי צרכני וסוחרי קנאביס - שזה למעשה אותו דבר. 

כמו שהשר ישראל כץ (שר התחבורה) מנע והצר את צעדי חברת התחבורה השיתופית "אובר", באופן שפגע בכל אחת ואחד מאיתנו הנוסעים ואילץ אותנו להמשיך ולשלם מחירי קרטל לנהגי המוניות או להיתקע בבית בסופי שבוע, כך כעת משלמת המדינה שוחד פוליטי למאות ואלפי שוטרים כדי שירדפו אחרי סטלנים.

נהגי המוניות, וועדי העובדים, שוטרים, בחורי ישיבה כולם מאוגדים וכולם עלולים להתנקם בקלפי. כמו במצרים ובשאר מדינות כושלות, משלמת וממנת המדינה את המנגנון הציבורי כדי שלא ייעשה כלום עד יום הבחירות, ואז ישים את הפתק איפה שצריך.

המשטרה מתגלה במקרה הזה כעוד חלק במנגנון הבירוקרטי הרקוב ששולט ואוחז במדינת ישראל.

המנגנון הרקוב הזה לא רק ששודד את כספינו, אלא גם הופך את הארגונים האלה לדבר הכי לא יעיל בעולם. 

הרי מדוע משטרת ישראל לא משחררת מהקנאביס למען השם? 

שימשיכו עד מחר לספר לכולנו סיפורי אלף לילה ולילה על הסכנות שלא קיימות. כולנו יודעים שהסיבה שהמשטרה מאוהבת בקנאביס היא כי זה עושה לה עבודה קלה - קל יותר לרדוף אחרי סטלנים במקום לרדוף אחרי פושעים.

כך למשל רק לאחרונה החליטה המשטרה להקצות משאבים למלחמה בפשיעה החקלאית, איפה הם היו עד עכשיו? בעוד וחקלאים קורסים תחת עומס הבירקרטיה, הם גם צריכים לרדוף לבד אחרי בדואים שבאים לקחת נחושת, ברזל, עגלים, יבול חקלאי, ומה לא.

במקום זה מעדיפה המשטרה ללכת ולהוריד כמה שתילים ואח"כ להתפאר שתפסה "מעבדת סמים".

הדברים שכתובים כאן כתובים על דעתי האישית וזו דעתי בלבד!

קראו מה אני חושב על הרשות למלחמה בסמים וכיצד זו שולטת בכל מה שנעשה ונקבע אודות קנאביס רפואי במדינת ישראלכל הדברים האמורים במאמר הנם דעותיי הפרטיות בלבד! אם נעלבתם אנא צאו מן הבלוג זה ואל תכנסו אליו יותר. תודה.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

התקשורת מחבקת את המסתערבים באוניברסיטת ביר-זית, ואת המשטרה בחקירות נתניהו - אין דמוקרטיה במדינת ישראל!

במדינת הגמדים העבדים הנרצעים וויתרו מזמן על חלום החופש, על פני זאת מעדיפים לעשות את המוות לראש הממשלה

האם הרשות למלחמה בסמים או מה שנותר ממנה היא זו שמונעת את ייצוא הקנאביס הרפואי?