שר לביטחון פנים גלעד ארדן וראש הממשלה לא מאשרים ייצוא של קנאביס רפואי לחו"ל ממניעים פוליטיים ואינטרסטיים בלבד

אם לרגע חשבתם שלחבורה שמובילה את המדינה יש איזשהו ולו קמצוץ של אכפתיות וענייניות באשר לעניינים שברומו של עולם, אשר נוגעים לפרנסתם של מאות ואלפי משפחות, שגם ככה סובלות מן הרודנות והשוד היומיומי של המשטר הבולשביקי, כדאי שתחשבו שוב. 


לאחר סחבת ארוכה ובלתי אפשרית בנושא ייצוא הקנאביס לחו"ל, כינס ראש הממשלה בנימין נתניהו ישיבה מיוחדת בנושא, ולאחריה ולאחר ששמע את האזהרות של השר לביטחון פנים גלעד ארדן שייצוא הקנאביס והקמה של מאות חוות גידול יביא לזליגה של מה שמוגדר "סם מסוכן" במדינה המטומטמת שלנו לגורמים עבריינים.

זו הגרסה הרשמית, וכעת האמת:

גלעד ארדן ובנימין נתניהו דנו בנושא ייצוא הקנאביס לחו"ל, זה נכון, אולם אלו כלל לא דיברו על היבטים מוסריים או אחרים, אלא על מה שמעניין אותם באמת.

ארדן אמר שהתקפלות מבחינתו בנושא הקנאביס כמוה כגזר דין מוות פוליטי, ועל כן חייב את תמיכתו של נתניהו בנושא. בתמורה לכך יקבל נתניהו את מלוא הגיבוי הזקוק לו בבוא העת כאשר המשטרה תמסור את המלצותיה.

ארדן אזהיר שאם לא יזכה למלוא הגיבוי הנחוץ לו מנתניהו לא יוכל לתת לו גיבוי כאשר יתקבלו ההמלצות, דבר שיש לו משמעות כבדה, משום שמילה של ארדן במרכז הליכוד שווה הרבה.

אם ארדן שכוחו בליכוד לא יסולא בפז יאמר שהמלצות או כתב אישום מחייבים מוסרית וציבורית את ראש הממשלה לפרוש מתפקידו, הדבר עלול ליצור נזק רב לנתניהו.


כל הדברים האמורים במאמר הנם דעותיי הפרטיות בלבד! אם נעלבתם אנא צאו מן הבלוג זה ואל תכנסו אליו יותר. תודה.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

התקשורת מחבקת את המסתערבים באוניברסיטת ביר-זית, ואת המשטרה בחקירות נתניהו - אין דמוקרטיה במדינת ישראל!

במדינת הגמדים העבדים הנרצעים וויתרו מזמן על חלום החופש, על פני זאת מעדיפים לעשות את המוות לראש הממשלה

האם הרשות למלחמה בסמים או מה שנותר ממנה היא זו שמונעת את ייצוא הקנאביס הרפואי?