רשומות

מציג פוסטים מתאריך פברואר, 2018

במדינת הגמדים העבדים הנרצעים וויתרו מזמן על חלום החופש, על פני זאת מעדיפים לעשות את המוות לראש הממשלה

תמונה
בישראל אזרחי המדינה נתונים יום יום שעה שעה למסע שוד וגזל שמנוהל על ידי המנגנון המדינתי הבולשביקי. המדינה אינה מניחה להם לנפשם ונכנסת להם לחיים. במקום לשאוף לחופש ולהילחם כנגד עריצות שלטונית זו מוצאים מזור אזרחי המדינה בלרדת לחייו של ראש הממשלה.

כעת, למעשה אין זה משנה אם מדובר הפעם בבנימין נתניהו או שבראשי ממשלה קודמים, ויותר מכך, ייתכן בהחלט שראש הממשלה הזה מושחת וגם קודם - אגיד גם שלדעתי כל המנגנון הזה מושחת - אז מדוע לא תוקפים את המנגנון?
מדוע תמיד מוצאים סיבה מדוע להשתלח באדם במדינת ישראל?
כל בר דעת בישראל שעיניו בראשו כבר מזמן היה צריך לזהות את הסיטואציה שמראה על תופעה כללית, כיצד מנגנון שקורא לעצמו מנגנון לעשייה של צדק ממרר את חייו של אדם.

הפעם מדובר בראש הממשלה, אתמול היה זה שר, ושלשום איש עסקים.


כל פעם איש איש בתורו זוכה למנת אפיים מצד מנגנוני המדינה המושחתית, ותמיד הם אלו שיוצאים שידם על העליונה.

רשימת התורים בהוצאה לפועל רק מתארכת מיום ליום, כאשר אמנם אין לי את הנתונים המדוייקים אבל לא לנחש מי המוציאים לפועל. מחובות ארנונה לעירייה, דרך גבייה מופרזת של מכס, דרך הרבנות, מס הכנסה, ביט…

תנועת ME-TOO# נחטפה בידי גורמים רדיקליים ופוריטנים, הפכה מתנועה צודקת למסע ציד מכשפות ברוטאלי

כולנו עדים כיצד לאחרונה שורה של כתבות אודות מה שהתרחש בביה"ס הגבוה לאמנויות תלמה ילין. מתקפה מתוזמנת של כתבות מעידה על כי מישהו שם חש רגשות אשם ומנסה לטהר לנקות מצפונו.

תנועת ME-TOO# מתנועה צודקת שמדברת על שיוויון וצדק, כפי שקרה לתנועות רבות וצודקות לפניה, נחטפה בידי גורמים רדיקליים ופוריטניים.

המקרה של בועז ארד ממחיש זאת יותר מכל.

מראה כיצד ניתן להפוך יחסים אסורים, או בעגה המשפטית "בעילה מרצון" למעשה התעללות של ממש.

 גם אם המעשה אסור וחשוב להבהיר שהוא אכן פסול מיסודו אין מדובר באונס ובוודאי שלא בהתעללות כפי שרבים מנסים לצייר זאת.

הבנות שקיימו מערכת יחסים רומנטית עם ארד עשו זאת מרצונן החופשי, ולא רק זאת, אלא שרבות מהן אף חיזרו אחריו עד שנענה להן. 

האם אפשר להגיד שמדובר במערכת יחסים מעוותת ופסולה -כן. האם היה פה אונס או התעללות - לא!

אולם זה לא הפריע לכתבים וכתבות גיבורים שוחרי ורודפי צדק שכמותם לפרסם "תחקיר" אודות מה שהתרחש שם.

תהליך הרסני זה מחרב ופוגע בכל מה שהתנועה הפמניסטית מנסה להשיג במשך שנים. 

הופך את הנשים בעל כורכן לחלשות ותמימות, חסרות דעה עצמית או יכולת להחל…

הקשר בין מעצרו של עומרי חיון לרדיפת בנימין נתניהו

תמונה
ככל שמתבררים הפרטים מהפשיטה המשטרתית ביום חמישי (8.2.2018) בביתו של עורך אתר הבידור "עומרי חיון", כך אנחנו מגלים יותר ויותר כיצד עובדת השיטה.

עומרי חיון אחרי המעצר דיווח לעורכי אתר "קנאביס" שמעצרו נובע מהחשיפה שלו כי קשת גנבו [לכאורה] את הפורמט של התכנית 'הכוכב הבא'.

האם יש משהו בדבריו של עומרי חיון ואכן גורמים מסויימים "שלחו" את משטרת ישראל כדי שזו תטיל עליו אימה ופחד, כדי שחיון לבסוף יחליט להתקפל, ויהסס מעשיית עבודתו העיתונאית?

באיזו מין מדינה אנחנו חיים 

אם הסיפור יתברר כנכון זה רק יוכיח כיצד השיטה עובדת במדינת ישראל, כאשר בעלי כוח "משתמשים" במשטרה וזו הופכת למעשה לזרוע ביצועית של הפחדת כל מען דהו בישראל. כל שצריך הוא מספיק קשרים, כוח וכסף.

דבר כזה צריך להטריד כל אחד במדינה ולהדליק נורה אדומה.

משטרת ישראל מסרה בתגובה לאתר קנאביס ש"כאשר קיים חשד להימצאות סמים בדירה אין צורך בצו על מנת לבצע חיפוש. אחזקת סם לשימוש עצמי מהווה עבירה פלילית וניתן לעכב בעטיה לתחנת המשטרה לצורך חקירה."

כעת אנחנו צריכים לשאול - מה לכל הרוחות קורה פה?

האם לכא…

ניסיון ההפיכה של המשטרה והתקשורת - שירת הברבור של הממסד הבולשביקי שגוסס לעתו בימים אלו ממש

תמונה
מחנה השמאל והתקשורת בישראל מזוהים כגורמים ליברלים אולם זה רק עוד אחד מהפרדוקס אשר טמונים במציאות הישראלית שבה הכל הפוך על הפוך.יש קרב גירסאות וניסיון נואש של צופי מהדורות החדשות להבין מי צודק, האם המשטרה ורב ניצב רוני אלשיך או הליכוד ובנימין נתניהו. ניסיון ממוסך באמצעות סיקור מגמתי והתייצבותם של גורמים המעידים על עצמם כליברלים לצד המשטרה. לכן לא בעיה לעשות אחד ועוד אחד ולהבין בקלות רבה יחסית מי הטובים ומי הרעים. 


מדוע אני לא קונה את הגרסה של המשטרה?
לא שאני חובב שחיתות, להיפך מן הסתם. מה שקורה פה הוא לא מרדף אחר מושחתית וניקיון כפיים כפי שמנסים לצייר זאת מצדדי המשטרה, אלא ציד מכשפות. 
קודם כל צריך להבין באיזו מציאות אנחנו חיים; במציאות שבה כל שני וחמישי נעצרים כאן אנשים על ימין ועל שמאל, ולא רק פולטיקאים ועסקנים כפי שסביר שכל בר דעת יחשוב, אלא גם אנשי עסקים. 
יש כאן מצב הפוך ממה שקיים ברוב מדינות העולם המערביות המתקדמות; כאן אתה צריך להוכיח קודם כל שאתה לא אשם.
המציאות הקיימת מציבה בפני האזרח שתי אלטרנטיבות: או להיות עבריין או להיות נתמך של ביטוח לאומי. 
אם ברצונך לחיות ולהתקיים בכבוד דע לך…

הרשות למלחמה בסמים היא הזנב שמקשקש בכלב - אין החלטה שקשורה במישרין או עקיפין לקנאביס שאינה עוברת דרכו

תמונה
הישרא-בלוף נחשף: סגירת הרשות למלחמה בסמים היא מצג שווא שדומה שמהלך ה"אי-הפללה" של ארדן. כל תכליתו הוא להוריד את הלהבות סביב הרשות שאיננה כפופה לבט"פ, להיפך. כל מה שנוגע לקנאביס עבור דרכה.  גם אם היו מכורים לסמים שנגמלו או חזרו למוטב בזכות פעילות הרשות למלחמה בסמים, זה בטל בשישים לעומת הנזק הבלתי יאומן שהגוף הזה עולל וממשיך לעולל למדינת ישראל ותושביה.
להזכירכם הרשות למלחמה בסמים נולדה ב 1988 מכוח חוק שנולד במיוחד עבורה "חוק הרשות למלחמה בסמים, התשמ"ח-1988". 

כבר מראשית הקמתה עסקה יומם וליל באינדוקטרינציה של הציבור בישראל ובשטיפת מוח נבזית במיוחד, באמצעות תשדירי שירות טלויזיונים ברייטינג דמיוני של הערוץ הראשון, וגם של ערוצים 10 ו 2. ולאחר מכן גם באמצעות המדיה הדיגיטלית - הכל בתקציבי פרסום ענקיים שלא היו מביישים את הקמפיינים המסחריים הגדולים ביותר במשק הישראלי.


אבל הם לא רק עסקו במסע יחסי ציבור נגד השימוש בקנאביסהרשות הפושעת למלחמה בסמים גם עסקה בלובינג לכל דבר ועניין, חדרה לכנסת ופעלה שם יומם וליל.  

חילקו ברשות ג'ובים בתמורה לתמיכה פוליטית וגם העבירו תקצי…

הסירוב לאשר ייצוא קנאביס רפואי לחו"ל - עוד ניסיון גזל של הממסד הבולשביקי ששולט במדינה

תמונה
אם חשבתם לעצמם מדוע החיים כאן כל כך קשיים, ולאן לכל השדים והרוחות הולך הכסף שלנו, הדוגמה הבאה יכולה להמחיש טוב יותר מכל ההסברים.

גלעד ארדן השר לביטחון פנים, ומשטרת ישראל מתעקשים שייצוא קנאביס רפואי הוא דבר מסוכן ואפילו לא מוסרי. אולם לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין שמאחורי ההתנגדות הזאת עומד ניסיון נוסף לחלוב מהמדינה עוד תקציבים, וזה כביכול כדי לממן את ההגנה על חוות הקנאביס ולמנוע זליגה לעבריינים.
ברור הרי לכל בר דעת שהפללת צרכני קנאביס היא דבר שחלף מן העולם וזה רק עניין של זמן, וכנראה בקרוב מאוד עד שתהיה ליגלזציה מלאה של שימוש בקנאביס, אז מדוע ההתעקשות הזאת להתקין מערך שלם בעלות של מאות מיליוני שקלים, על חשבון משלם המסים?

למעשה המשטרה חושפת כאן את המנגנון של הממסד הבולשביקי שהוא חלק בתי נפרד מהדי.אנ.אי הישראלי - תעשוק כמה שיותר את הקופה הציבורית. 

אולם אם עד כה הציבור הכיר רק את האופן שבו פועלים הוועדים הגדולים, איגוד נהגי המוניות, או בחורי הישיבה, ומקדמים מהלכים הפוגעים בהתייעלות של המשק, וגם גורמים לכל אחד ואחת מכם לממן מכיסו הפרטי את הצרכים האנוכיים שלהם - כאן אנו עדים לאופן שבו גוף…

למה לעזוב את הארץ? כי היהדות ההומנית והפלורליסטית נמצאת בגלות

על אף מה שמנסים  להנחיל לכם אל תאמינו כי היהדות קשורה קשר עבות לארץ ישראל. מה שהיה לפני אלפיים שנים הוא דבר אחר ושונה בתכליתו ליהדות כפי שאנו מכירים אותה על כלל מצוותיה ומנהגיה, ספרי הקודש שלה וכהנה וכהנה. אין שום קשר, זה דבר אחד וזה דבר אחר. היהדות של ימי בית שני, היהדות של ימי הביניים והיהדות המודרנית אינם מקשה אחת. היהדות המודרנית מזוהה עם תהליכי מודרניזציה וגלובליזציה, פלורליזם והמוניזם, לכן מובילים את התעשייה, המדע, הטכנולוגיה, ועוד. כיום יהדות הגלות מושכת לכיוון אחד, בעוד ויהדות ארץ ישראל מושכת לכיוון אחר לגמרי. 

בעוד והראשונים מעודדים את הדמוקרטיה הראשונים הולכים כנגדה. עם הקמת מדינת ישראל נפגשו שני ערכים שונים בתכלית: יהדות התפוצות והפרוייקט הציוני. אלו שני דברים שונים. ישראל מנסה לנכס את השואה לצרכיה, אבל אל תתבלבלו, אין קשר בין דברים, מלבד קשר סמלי אנוכי שנועד לצרכים הלאומניים הצרים של הציונות. לכן נתניהו אמר את מה שאמר על ג'ורג' סורוס. הוא צודק: סורוס שמזוהה עם תיאוריות הקונספירצייה הגדולות אודות הגלובליסטים והיהודים העשירים ששולטים בעולם, באמת מימן מה שלהבנתו הוא הד…

שר לביטחון פנים גלעד ארדן וראש הממשלה לא מאשרים ייצוא של קנאביס רפואי לחו"ל ממניעים פוליטיים ואינטרסטיים בלבד

תמונה
אם לרגע חשבתם שלחבורה שמובילה את המדינה יש איזשהו ולו קמצוץ של אכפתיות וענייניות באשר לעניינים שברומו של עולם, אשר נוגעים לפרנסתם של מאות ואלפי משפחות, שגם ככה סובלות מן הרודנות והשוד היומיומי של המשטר הבולשביקי, כדאי שתחשבו שוב. 


לאחר סחבת ארוכה ובלתי אפשרית בנושא ייצוא הקנאביס לחו"ל, כינס ראש הממשלה בנימין נתניהו ישיבה מיוחדת בנושא, ולאחריה ולאחר ששמע את האזהרות של השר לביטחון פנים גלעד ארדן שייצוא הקנאביס והקמה של מאות חוות גידול יביא לזליגה של מה שמוגדר "סם מסוכן" במדינה המטומטמת שלנו לגורמים עבריינים.

זו הגרסה הרשמית, וכעת האמת:

גלעד ארדן ובנימין נתניהו דנו בנושא ייצוא הקנאביס לחו"ל, זה נכון, אולם אלו כלל לא דיברו על היבטים מוסריים או אחרים, אלא על מה שמעניין אותם באמת.

ארדן אמר שהתקפלות מבחינתו בנושא הקנאביס כמוה כגזר דין מוות פוליטי, ועל כן חייב את תמיכתו של נתניהו בנושא. בתמורה לכך יקבל נתניהו את מלוא הגיבוי הזקוק לו בבוא העת כאשר המשטרה תמסור את המלצותיה.

ארדן אזהיר שאם לא יזכה למלוא הגיבוי הנחוץ לו מנתניהו לא יוכל לתת לו גיבוי כאשר יתקבלו ההמלצות, דבר שיש לו מ…