הקשר בין מעצרו של עומרי חיון לרדיפת בנימין נתניהו

ככל שמתבררים הפרטים מהפשיטה המשטרתית ביום חמישי (8.2.2018) בביתו של עורך אתר הבידור "עומרי חיון", כך אנחנו מגלים יותר ויותר כיצד עובדת השיטה.

עומרי חיון אחרי המעצר דיווח לעורכי אתר "קנאביס" שמעצרו נובע מהחשיפה שלו כי קשת גנבו [לכאורה] את הפורמט של התכנית 'הכוכב הבא'.

האם יש משהו בדבריו של עומרי חיון ואכן גורמים מסויימים "שלחו" את משטרת ישראל כדי שזו תטיל עליו אימה ופחד, כדי שחיון לבסוף יחליט להתקפל, ויהסס מעשיית עבודתו העיתונאית?

באיזו מין מדינה אנחנו חיים 

אם הסיפור יתברר כנכון זה רק יוכיח כיצד השיטה עובדת במדינת ישראל, כאשר בעלי כוח "משתמשים" במשטרה וזו הופכת למעשה לזרוע ביצועית של הפחדת כל מען דהו בישראל. כל שצריך הוא מספיק קשרים, כוח וכסף.

דבר כזה צריך להטריד כל אחד במדינה ולהדליק נורה אדומה.

משטרת ישראל מסרה בתגובה לאתר קנאביס ש"כאשר קיים חשד להימצאות סמים בדירה אין צורך בצו על מנת לבצע חיפוש. אחזקת סם לשימוש עצמי מהווה עבירה פלילית וניתן לעכב בעטיה לתחנת המשטרה לצורך חקירה."

כעת אנחנו צריכים לשאול - מה לכל הרוחות קורה פה?

האם לכאן הגענו, חזרנו אחרי 2000 שנות גלות כדי להקים על עצמנו שלטון שמהלך פחד על אנשים?

שכל פעם שמישהו אומר משהו שלא נראה לרוחו של בעל שררה צפוי לדפיקות דלתות באמצע הלילה?

אבל יותר מכל הסיפור הזה, אם יתברר שנכון, צריך לזרוע ספק בליבו של כל אחד ואחת מכם, מה זה שלטון החוק שכל כך אוהבים נציגי המחנה הלכאורה ליברלי להתפאר בו.


קראו את המאמר שלי על מדינת הגמדים והעבדים הנרצעים שמצאו מזור ברדיפת ראש הממשלה במקום לדרוש את החופש שלהם כל הדברים האמורים במאמר הנם דעותיי הפרטיות בלבד! אם נעלבתם אנא צאו מן הבלוג זה ואל תכנסו אליו יותר. תודה.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

במדינת הגמדים העבדים הנרצעים וויתרו מזמן על חלום החופש, על פני זאת מעדיפים לעשות את המוות לראש הממשלה

"יכול לתקוף, להרביץ, ולא יקרה לו כלום": הגיע הזמן להכריז אפס סובלנות לאלימות, גם כשבאה מצד בעלי מוגבלויות ומעורערים נפשית

מצבו העגום של הקנאביס בישראל משקף את השפל שבו נמצא האזרח הקטן בישראל, ומהווה סיבה מספיק טובה לרדת מהארץ