רשומות

מציג פוסטים מתאריך מאי, 2018

האם הרשות למלחמה בסמים או מה שנותר ממנה היא זו שמונעת את ייצוא הקנאביס הרפואי?

לא הרבה יודעים אבל הרשות למלחמה בסמים לא נסגרה, זה פיקציה, שקר. הרשות "הוזזה" הרחק מעיני הזרקורים, שם ממשיכה לעולל נזק וחולבת כספים, יותר נכון שודדת אותם, הכל לאור יום.

אתמול פורסם במגאזין "קנאביס" כי ייצוא הקנאביס הרפואי מתעכב בשל ויכוח בין המשרד לביטחון פנים לבין משרד האוצר, וויוכוח שנוגע למספר חוות שיקבלו אישור לגדל קנאביס, וכן לתקציבים שהמשרד לביטחון פנים דורש לטובת "הסברה לנוער". 
אולם מה שתמוה בעיני, מדוע שהמשרד לביטחון פנים יתעסק בכלל בהסברה?   
אז זהו שלא מדובר במשרד לביטחון פנים אלא באנשי הרשות למלחמה בסמים, זו שבמהלך הונאה כאילו נסגרה, הועברה הרחק מזרקורי התקשורת, שם יכולה להמשיך לעולל מבלי מפריע נזק, ולהמשיך לשתות כספים מהמדינה.
כבר כתבנו כאן וכאן אודות ההשתלטות של הממסד הבולשביקי על הקנאביס הרפואי בישראל.
תחום זה בעל פוטנציאל כלכלי אדיר בישראל של שנת 2018 נבלע על ידי גורמים פוליטיים המקורבים לשלטון וטייקונים, לא משהו חדש במדינת ישראל, שהרי לעולם לא היה כאן שוק חופשי באמת.
אבל מה שבאמת עשוי להפתיע אפילו פסימיים שכמוני הוא בהיקף שהדברים קורים, וברמת ה…

מצבו העגום של הקנאביס בישראל משקף את השפל שבו נמצא האזרח הקטן בישראל, ומהווה סיבה מספיק טובה לרדת מהארץ

תמונה
ציבור שלם של צרכני קנאביס לא מעניין את העסקנים במגזר הציבורי הקומוניסטי בישראל בישראל, הם עדיין סבורים שאנחנו נמצאים בישראל של 1970

מצבו העגום של הקנאביס בישראל משקף את מצבו של האזרח בישראל, זה שנרמס עד אפר תחת גלגלי הפוליטיקה המסריחה. אם רוצים 'דוגמית' מדוע החיים כאן כל כך קשים, כל שצריך הוא להתעמק מה קורה בגזרה של הקנאביס לשימוש פנאי או רפואי.


כיצד הקנאביס משקף את הפגיעה בזכויות האזרח בישראל
בישראל ככל הנראה קרוב למיליון משתמשים בצורות ובהיקפים שונים בצמח הקנאביס. אמנם אלו לא נתונים רשמיים, אך כל בר דעת שמסתכל סביבו יכול להבחין שלמרות התעמולה השקרית של הרשות למלחמה בסמים, זו שנמשכה בערך 20 שנה, רוב הציבור כבר מבין שעישון וצריכה של קנאביס זה לא דבר כל כך נורא. 

גם המדע עם גילויים חדשים שמצביעים על התועלות הרפואיות של הקנאביס עוזר לציבור להיגמל מהרעיונות המטופשים שניסו למכור לו אודות הצמח. 
גם בחו"ל המצב השתנה מקצה לקצה
המצב החוקי משפטי של הקנאביס ברוב מדינות המערב לא השתנה, או שהשתנה אך במעט, אולם היחס של הרשויות דווקא כן. 

אם תבקרו באירופה (המערבית), ארה"ב, אוסטרליה, יפן,…